Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Nje italian i thote nje shqiptari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Nje italian i thote nje shqiptari   Sun Jan 03, 2010 5:57 am

Nje
italian i thote nje shqiptari: Vedi la luna vedi la stela ho sco**to
tua sorela.... i iken truri shqiptarit dhe i thote italianit: vedi la
strada vedi il sole ho sco***a la tua madre hahhahahahah qesh italiani
dhe i thote: ma si si , ma non che rima. pergjigjet shqiptari: Che rima
non che rima lo sc***ta poco prima........

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje italian i thote nje shqiptari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: