Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Humor: Hera E Pare Ne Kinema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Humor: Hera E Pare Ne Kinema Empty
MesazhTitulli: Humor: Hera E Pare Ne Kinema   Humor: Hera E Pare Ne Kinema Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 8:23 pm

Humor: Hera E Pare Ne Kinema Kinema21
Ishte njeri skishte qene asnjehere ne kinema dhe vendosi te shkonte. Kur po hynte i flet roja:
- Ore ke qene ndonjehere ne kinema?
- Jo!
- Po blej bileten para se te hysh.
Ky pren bileten futet dhe behet gati per tu ulur kur i flet nje zezak:
- Ore ke qene ndonjehere ne kinema?
- Jo!
- Ulu ne kat te dyte se kati i pare eshte per zezaket.
Ky ulet siper por gjate filmit i vjen shurra dhe pyet dike:
- Ku jane banjot ketu?
- Ore ke qene ndonjehere ne kinema?
- Jo!
-Beje mer shurren zezakeve ne koke
Ky nxjerr mikun aty ku ishte dhe fillon tu shurru pas pak i gerthet nje zezak nga poshte
- Oree ke qene ndonjehere ne kinema?
- Jo!
- Po luje pra mikun se ngele duke ma bere vetem mua.

____________________
Humor: Hera E Pare Ne Kinema 87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
 
Humor: Hera E Pare Ne Kinema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: