Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Rihanna, seks te eger me Justin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Darius
vip
vip
avatar

Male
Postime : 119
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

MesazhTitulli: Re: Rihanna, seks te eger me Justin   Mon May 07, 2012 7:58 pm

Alibaba_Me_40_Hajdut shkruajti:


Revista amerikane "Star Magazine" kishte shkruar qe ne muajin tetor per historine e dy pop-stareve. Tani kengetarja e bere e famshme edhe per dhunen e pesuar nga ish i dashuri Chris Brown, ka folur hapur per lojerat erotike me 28-vjecarin kengetar.Rihanna dhe Justin Timberlake ne te kaluaren kane patur marredhenie seksuale, madje per kete cift duket se historia ka qene shume e nxehte.

Revista amerikane "Star Magazine" kishte shkruar qe ne muajin tetor per historine e dy pop-stareve. Tani kengetarja e bere e famshme edhe per dhunen e pesuar nga ish i dashuri Chris Brown, ka folur hapur per lojerat erotike me 28-vjecarin kengetar.

Mesohet se Rihanna i ka rrefyer nje miku per seksin eksitues dhe te eger me Justin.
Rihanna vs Justin

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
 
Rihanna, seks te eger me Justin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: