Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 mir se erdha mir se ju gjeta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
donaldo
antar i ri
antar i ri
donaldo

Male
Postime : 2
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : kucova
Anėtarėsuar : 24/05/2008

mir se erdha mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: mir se erdha mir se ju gjeta   mir se erdha mir se ju gjeta Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 9:49 am

un jam donaldi jam nga kucova jam 15 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BeRaTsi__MIZeRje
antar i ri
antar i ri
BeRaTsi__MIZeRje

Male
Postime : 8
Age : 27
Vendodhja Vendodhja : Berat
Anėtarėsuar : 04/02/2008

mir se erdha mir se ju gjeta Empty
MesazhTitulli: Re: mir se erdha mir se ju gjeta   mir se erdha mir se ju gjeta Icon_minitimeWed Oct 08, 2008 3:26 pm

Mir Se Erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
mir se erdha mir se ju gjeta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: