Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Me mire vone se kurre :) :):)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnRy
Moderator
Moderator
EnRy

Male
Postime : 13
Age : 32
Anėtarėsuar : 04/08/2007

Me mire vone se kurre :) :):) Empty
MesazhTitulli: Me mire vone se kurre :) :):)   Me mire vone se kurre :) :):) Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 12:34 am

Mosha: 21
Emri : e dini vet ju Very Happy ...ca tju thot nekiu shkret ata qe se dine te pyesin vet Smile Smile
Vendlindja : KUCOVE
Vendbanimi : ku te na zere nata Smile Very Happy sa andej ketej
Profesioni : student mo Smile
Besoj se kaq mjafton.
Nje pershendetje per te gjith nga : EnRy


TUNG
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Me mire vone se kurre :) :):) Empty
MesazhTitulli: Re: Me mire vone se kurre :) :):)   Me mire vone se kurre :) :):) Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 4:54 pm

hehehehe Mire Se Erdhe Vlla Ja kalofsh Mire Midis nesh Very Happy :bounce:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Me mire vone se kurre :) :):)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: