Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje Forumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AJLA
antar i ri
antar i ri


Female
Postime : 1
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : USA
Anėtarėsuar : 14/12/2011

Pershendetje Forumi  Empty
MesazhTitulli: Pershendetje Forumi    Pershendetje Forumi  Icon_minitimeWed Dec 14, 2011 9:40 pm

Mire Se Ju Gjeta !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AnGeL_DrEamS
SuperAdmin
SuperAdmin
AnGeL_DrEamS

Male
Postime : 403
Age : 28
Vendodhja Vendodhja : BeRaT
Emploi : AlbSpace Community
Loisirs : AlbSpace™
Anėtarėsuar : 06/01/2010

Pershendetje Forumi  Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Forumi    Pershendetje Forumi  Icon_minitimeWed Dec 14, 2011 9:42 pm

Pershendetje dhe ty.
Thnzz qe erdhe hun Smile)

____________________
Pershendetje Forumi  87205658
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Http://WwW.ShqpitiLir.Com
Darius
vip
vip
Darius

Male
Postime : 119
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : Shqiperi
Emploi : http://shpirtilir.com
Loisirs : http://shpirtilir.com
Anėtarėsuar : 03/03/2011

Pershendetje Forumi  Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Forumi    Pershendetje Forumi  Icon_minitimeThu Dec 15, 2011 4:59 am

AJLA shkruajti:
Mire Se Ju Gjeta !


Mir se na erdhe Sheri .. kalofsh sa me bukur midis nesh sheri Very Happy

____________________
..::...:::~AlBaNiA PeOpple~:::...::..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://shpirtilir.com
Sponsored content
Pershendetje Forumi  Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Forumi    Pershendetje Forumi  Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Forumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: