Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share
 

 Pershendetje te gjitheve...!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AjSi
antar i ri
antar i ri
AjSi

Female
Postime : 2
Age : 39
Vendodhja Vendodhja : .......
Emploi : Studente
Loisirs : s.k.a.m...
Anėtarėsuar : 18/07/2009

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeSat Jul 18, 2009 7:31 am

Hello all e gjeta forumin duke kerku ca gjera per mirc ne net edhe me pelqeu edhe u rregjistrova !!!

Ishalla ja kaloj bukur..

Faleminderit byeee Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut

Male
Postime : 570
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 11:04 am

AjSi shkruajti:
Hello all e gjeta forumin duke kerku ca gjera per mirc ne net edhe me pelqeu edhe u rregjistrova !!!

Ishalla ja kaloj bukur..

Faleminderit byeee Pershendetje te gjitheve...!! Icon_biggrin
te uroj tja kalosh sa me bukur ketu forumi tani eshte rihapur dhe do kemi ca probleme derisa ta rikthejme perseri online. mire se edhe

____________________
Pershendetje te gjitheve...!! Crows8js4em0yf
Pershendetje te gjitheve...!! Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeWed Dec 30, 2009 12:36 am

Welcome Ne shoqerin ton Ajsi ia kalofsh sa me mir Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47

Male
Postime : 25
Age : 26
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeFri Jan 01, 2010 3:37 am

Mire Se Erdhe Ajsi....... Je e Mirpritur.....

Ca te them me une ...

Koha e Tregon Vete ....

Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeMon Jan 11, 2010 12:54 pm

Mire Se Na Erdhe Razz

____________________
Pershendetje te gjitheve...!! Logo10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheki
antar i ri
antar i ri
xheki

Female
Postime : 3
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : ferizaj
Anėtarėsuar : 19/01/2010

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 8:16 pm

AK__47 shkruajti:
Mire Se Erdhe Ajsi....... Je e Mirpritur.....

Ca te them me une ...

Koha e Tregon Vete ....

Pershendetje te gjitheve...!! Icon_razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheki
antar i ri
antar i ri
xheki

Female
Postime : 3
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : ferizaj
Anėtarėsuar : 19/01/2010

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 8:17 pm

pershendetje te xhithve si je mir si ja kalomi tash sa po u rexhistrova ne ket qat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheki
antar i ri
antar i ri
xheki

Female
Postime : 3
Age : 38
Vendodhja Vendodhja : ferizaj
Anėtarėsuar : 19/01/2010

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeTue Jan 19, 2010 8:20 pm

AK__47 shkruajti:
Mire Se Erdhe Ajsi....... Je e Mirpritur.....

Ca te them me une ...

Koha e Tregon Vete ....

Pershendetje te gjitheve...!! Icon_razz
tung si je mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
ONUFRI

Male
Postime : 1579
Age : 35
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: hahahah   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitimeWed Jan 20, 2010 9:33 pm

xheki shkruajti:
pershendetje te xhithve si je mir si ja kalomi tash sa po u rexhistrova ne ket qat
Pershendetje te gjitheve...!! 936328 Pershendetje te gjitheve...!! 936328 Pershendetje te gjitheve...!! 936328
Mir Bere hahaha ktu do ia kalosh dras fare!!! Pershendetje te gjitheve...!! Lol Pershendetje te gjitheve...!! Lol Pershendetje te gjitheve...!! Lol Pershendetje te gjitheve...!! Lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
Pershendetje te gjitheve...!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjitheve...!!   Pershendetje te gjitheve...!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjitheve...!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Te duam Njeri-Tjetrin :: Prezantimet E Antareve-
Kėrce tek: