Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Fonda: Ne forme fale seksit te mire

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
avatar

Male
Postime : 570
Age : 30
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

MesazhTitulli: Fonda: Ne forme fale seksit te mire   Tue Dec 22, 2009 4:53 amSeksi pas moshes 70-vjecare eshte me i bukur se kurre. Keshtu
thote Jane Fonda, e cila ne nje interviste per te perditshmen gjermane
"Bild", tregon eliksirin e rinise dhe rregullesise estetike.


"Si
ia dal te qendroj ne forme? I detyrohem 30 perqind geneve te mia, 30
perqind sportit dhe nje stili jetesor te shendetshem. 10 perqindeshi i
mbetet kirurgjise plastike", thote Fonda. Duke folur per dashurine,
Fonda thote se seksi eshte vertete i rendesishem per te dhe eshte me e
lumtur se me perpara. "Seksi tani shkon me mire dhe une kuptoj me shume
nga jeta. Nuk dua te jem serish e re", thote Fonda.

____________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
 
Fonda: Ne forme fale seksit te mire
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: