Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:06 pm

Dy shoke takohen pas shume kohesh.

I pari - U martova per here te trete

I dyti - Me verte per te treten here?

I pari - Po po

I dyti - Po cfare ndodhi me dy grate e para?

I pari - Vdiqen

I dyti - Po si vdiqen?

I pari - Gruaja e pare piu helm

I dyti - Po tjetra?

I pari - Nga nje frakture ne kafke

I dyti - Si e pesoi frakturen?

I pari - Nuk donte te pinte helmin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:06 pm

Hyp nje plak ne autobus dhe pas ca minutash i thote nje te riu qe ishte ulur.
- Or cun a ngrihesh pak qe te ulem un se jam plak e po me dhembin kembet.
- Po ti kur ke qen i ri a ngriheshe per tu liru karrigen pleqeve ? - i thote cuni ri.
- Po ngrihesha gjithmone - i thote plaku
- Po prandaj te dhembin kembet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:07 pm

Klienti prek taksixhiun nė shpatull pėr ti thėnė qė tė ndalojė makinėn.
Taksixhiu menjėher humb kontrollin, pėr pak sa nuk pėrplaset me njė
kamion dhe del nga rruga, rrutullohet disa herė dhe frenon ca
centimetra para njė muri. Pasi merr vetem taksixhiu i thot klinetit:
- Mos mė prek mor shok nė shpatull se desh na vrave tė dyve.
- Pse - i thotė klinenti - hera e parė ėshtė qė i jep makinės ?
- Jo mor jam shofer i vjetėr, 36 vjet eksperienc.
- Po ē'pate atere ? - e pyet klienti.
- 35 vjet kam qėn shofer makine funerali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:07 pm

Nje bjonde vete per pushime ne Brazil dhe i hipen keq ne koke te
blejkepuce krokodilash. Kur pyet shitesit neper dyqane, dhe nuk i
pelqeu cmimi me te cilat ata ia ofruan, ajo vendosi te vente dhe te
vristevete nje krokodil per kepuce.

- Dakort - i thote shitesi, - Zoti te ndihmofte dhe ishalla kapsh ndonje te madh.

Megjithe
zell bjondja largohet. Te nesermen, ndersa shitesi kalon paranje
liqeni, shef bjonden me nje pushke ne dore, dhe nje krokodil shumei
madh tek i qepet. Bjondja godet krokodilin, dhe ai vdes ne vend.
Afersaj ka dhe 7 krokodila te tjere te ngordhur.

Shitesi afrohet
teshohi se cpo ndodh. Bjondja kthen krokodilin ne kurriz te tijin
keshtuqe barku i tij te ishte lart ashtu sic kishte bere dhe me 7 te
tjeretme perpara.

- Ptttu te morri dreqi, race e poshter, -
ulerinbjondja ndersa e analizon duke pare kembet e tij, - Po dhe ti mer
zagar ske veshur kepuce?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:07 pm

Shkon nje fshatar shqiptar ne Amerike dhe zbret nga avioni ne New York
dhe merr taksi. Kur shef shoferin e taksis qe ishte sakat me nje kemb.
I habitur e pyt

- Po si i jep makines me nje kemb ti?

- S'ke nevoj per dy kemb ne Amerike. Jane automatike makinat, vetem fren dhe gaz kan - tha taksixhiu.

E
mir e le te shpia e ca kusherinjve fshatarin ky dhe iken taksia. Pas ca
ditesh kalon prap taksixhiu nga e njejta lagje, kur shef kte fshatarin
me shkop, me nje kemb, duke caluar.

- Obobo po si ndodhi ore keshtu? Aksident? - e pyet taksixhiu fshatarin.

- Jo ore e preva vet te majten, po harrova qe nuk kam makin - ja kthe fshatari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:08 pm

Hyp nje plak ne autobus dhe pas ca minutash i thote nje te riu qe ishte ulur.
- Or cun a ngrihesh pak qe te ulem un se jam plak e po me dhembin kembet.
- Po ti kur ke qen i ri a ngriheshe per tu liru karrigen pleqeve ? - i thote cuni ri.
- Po ngrihesha gjithmone - i thote plaku
- Po prandaj te dhembin kembet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:09 pm

Shkon nje fshatar shqiptar ne Amerike dhe zbret nga avioni ne New York
dhe merr taksi. Kur shef shoferin e taksis qe ishte sakat me nje kemb.
I habitur e pyt

- Po si i jep makines me nje kemb ti?

- S'ke nevoj per dy kemb ne Amerike. Jane automatike makinat, vetem fren dhe gaz kan - tha taksixhiu.

E
mir e le te shpia e ca kusherinjve fshatarin ky dhe iken taksia. Pas ca
ditesh kalon prap taksixhiu nga e njejta lagje, kur shef kte fshatarin
me shkop, me nje kemb, duke caluar.

- Obobo po si ndodhi ore keshtu? Aksident? - e pyet taksixhiu fshatarin.

- Jo ore e preva vet te majten, po harrova qe nuk kam makin - ja kthe fshatari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:09 pm

Ishte nje lepur qe ecte dhe bertiste 27....27...27 nje ari doli dhe i
tha qe po bertiti dhe nji her 27 do ta vriste.Lepuri vazhdoi te ecte
dhe filloi te bertiste 28....28...28.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:10 pm

1 polic shikon 1 femij duke pir cigare dhe fillon e qorton :
- a e di qe duhani te shkurton jeten? - i thot polici.
- jo - i pergjigjet femija.
- sa vjec je ti? - e pyet polici.
- 10 vjec - i pergjigjet femija.
- e shikon , - i thot polici - po te mos kishe nisur cigaren do ishe 15 vjec!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:10 pm

Nje ēift ishin zene e nuk flisnin.kur vene per te fjetur burri shkruan
1 leter gruas "me zgjo ne oren 6" dhe ja ve poshte jastekut.Te nesermen
zgjohet dhe shikon qe ishte ora 7 ...bobo thote.Poshte jastekut gjen
nje leter nga gruaja ku idhte shkruajtur"ZGJOHU SE ESHTE ORA 6"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:11 pm

nje pacient vajti ne spital per te ber disa analiza.dok.i kerkon te
mbush 1 pruvet me urin.pasi dalin analizat dok i thot:- te lutem zoteri
mos pi kafe ne mengjes se duhet te jesh esell per analizat.po ky si e
kuptoi qe kisha pi klafe me mengjes une.mendonte pacienti.dhe vendosi
qe ta provokonte pak dok.(hengri pilaf para se te bente analizat)bla
bla bla ...........o zoteri te thash ajde esell mos ha pilaf ne
mengjes.ouuuuuuuuu u habit pacienti.
tani do ta corientoi fare te
shohim nese e kupton dot. i mer vajzes se tij 17 vjecare nje pruvet me
urinen e saj pak vaj nga motorri i makines se tij dhe nja con dok.pasi
dalin analizat dok i thot:- zoteri ju keni 2 probleme
1-vajzen e ke shtatzane
2-makines ndrroi vajin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:11 pm

Biondina dhe e ėma
I thotė e ėma biondinės kur ajo del nė qytet
-Shiko bija ime, nėse nuk shkon nė shtrat deri nė orėn 10, atėherė kthehu nė shtėpi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:11 pm

Mesuesja shkruan ne drrasen e zeze UNE JAM E BUKUR , dhe pyet nje nxenes cila kohe eshte kjo?
Nxenesi i thot,mesuese kjo eshte koha e shkuar!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:12 pm

Birra vs Femrat

1.Birra nuk flet

2.Birra eshte gjithmon e gatshme dhe e lengshme

3.Birra edhe kure eshte e ftohet eshte e mire bile edhe me e mira

4.Mund te pishe disa birra pernjeheresh dhe ska dem

5.Birra s behet kurre gjeloze ne nje birre tjeter

6.Kurr ska nevoj ti flasesh fjale te embla nje birre per tia zbutur dhembjen

7.Birra,po kjo ta meson udhen

8.Birra mund te pihet kudo dhe kurdo

9.Me nje birrė je shume aktiv,i gjalle

10.Birra kurre s`te le shenja ne trup as ne goje

11.Nuk ke probleme gjuhesore me birrat e huaja

12.Birra s`kerkon amballazh te ri

13.S`ke nevoj te marresh birren me vete ne restoran,gjen atje

14.Birra nuk te shitet intelegjente

15.Dy gishta mjaftojne per nje pako prej 6 birrash

16.Birren mund ta pishe pa ja hequr tiketen

17.Edhe 95 vjeqar munde te pishe birre

18.S`ka nevoj te fiket drita per te pire nje birre

19.Birra e ka c`do her te njejten shije

20.Birra eshte gjithmone e mireseardhur

21.Nje birre mund te ndahet mes miqesh

22.Edhe ne varre mund te derdhet birra dhe te te freskoj

23.Nese birra ndonjeher jua merr mendjen , kjo ndodh vetem per pak kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:12 pm

Hoxha dhe Papagalli


Hoxha vendos te shes papagallin e tije
Ate e blen nje prift dhe e dergon ne shtepin e tije
papagalli kishte mesuar zakonet e hoxhes dhe ia perseriste ato Priftit
Prifti u zemrua shume dhe si denim e mbylli nje muaj ne nje dhome dhe i ipte vetem nje here ne dite buke e uje
pas nje muaji Prifti leshon papagallin i gezuar
Ai i kthen: urime bajramin se ky ramazan ishte shume i veshtire !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:13 pm

Papagalli dhe Budallai

Nje burre teksa shkonte ne pune,kalonte afer nje dyqani me zogj.

Aty ishte edhe nje papagall,qe,sa e shihte zoterine qe kalonte i thoshte budalla.

Nje dite burri nuk duroi me dhe e bleu papagallin.

Ai e mbylli ne nje valixhe dhe e perplasi ne nje peme.

Kur u zgjua papagalli tha:

- gjithe ky termet po budallai paska mbetur gjalle!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:13 pm

Gazetat e ushtarit

Nje ushtar ishte i detyruar ti sillte komandantit gazeten c“do dite,
por dyqani i gazetave ishte 50 minuta larg nga reparti dhe ushtari e
bente rrugen ne kembe.

Nje dite i mezitur nga rruga i erdhi nje ide e re, por nuk e dinte se do te funksiononte.

Atehere shkon ne qytet dhe blen 15 gazeta te njejta. C“do dite i jepte komandantit te njejten gazet.

Pas 15 ditesh therret ushtarin komandanti."a ha e hengra. "Mendoi ushtari.

"Si ka mundesi, inxhinjer i biri botes dhe ka 15 dite qe ben te njejtin karrambol ne te njejtin vend!"Thote komandanti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:14 pm

Mengjesi Gimit

E kish bo zakon zysha dhe pyeste cdo ore te pare nxenesit e klases se
pare se car kishin ngrene ne mengjes. Njeri thoshte se kish patur veze,
tjetri buke me recel, etj. Vetem njeri prej tyre, Gimi i vogel thonte
cdo dite: Buke me kos... (kishte familje shume te varfer)
E tallnin te tjeret dhe qeshnin me te. Gimi i tregon pastaj mamit te vet dhe kjo i thote te birit:
-Te keqen mami, kur te te pyese zysha, mos i thuaj se ke ngrene buke me kos, por thuaji se ke ngrene mish!
Edhe
mengjesin tjeter fillon zysha avazin e perditshem: Car ke ngrene sot? I
vjen rradha Gimit dhe ky bertet qe ta degjoje e gjithe klasa:
- Mish kam ngrene zyshe, dy gota plot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:14 pm

C'eshte Politika?

Djali: Babi, mė duhet tė bėj njė hartim pėr shkollėn. A mund tė tė pyes diēka?

I ati: Po si jo, biri im, ēfarė don tė pyesėsh?

Djali: Ē“ėshtė politika?

I
ati: Hmm, le tė marrim shtėpinė tonė si shembull. Unė jam ai qė merr
rrogė kėshtu qė le tė quhem -Qeveria. Mamaja jote ėshtė ajo qė merret
me levrimin e parave, kėshtu ate e quajmė -Parlamenti. Ne kujdesemi pėr
ty dhe interesat e tua, kėshtuqė ne tė quajmė ty -Populli. Pastaj
sherbetoren e quajmė si Klasa Punėtore dhe vellain tėnd tė sapolindur,
si e Ardhmja.
A e kuptove?

Djali: Jo tamam, por..., dhe nė
atė moment zingėroi telefoni dhe babi e mori telefonin... sqarimet mė
tė hollėsishme sikur mbetėn pėr herėn tjetėr.

Atė natė u zgjua
djali pasi qė vėllai i vogėl qante, dhe shkoi pėr tė shikuar se ēfarė
kishte qė nuk shkonte. Ai vuri re qė vėllai i kishte mbushur breket,
kėshtu qė shkoi tek dhoma e prindėrve ku gjeti te ėmen nė njė gjumė tė
thellė. Atėherė djali shkoi tek dhoma e sherbėtores ku pa nėpermjet
vrimės sė ēelėsit t“jatin nė krevat me sherbėtorėn. Asnjėri nga
pėrsonat nė krevat nuk dėgjoi trokitjet e kujdesshme tė djalit, kėshtu
qė djali u kthye tek dhoma e tij dhe u zhyt nė shtrat.

Mėngjesin qė pasoi:

Djali: Babi, mė duket se e kam kuptuar tani se ēfare ėshtė politika.

I ati: Sa mirė biri im, ma shpjego mua tani me fjalėt e tua.

Djali: Mirė, ndėrsa Qeveria i hypėn Klasės Punėtore, Parlamenti fle nė gjum tė ėmbėl.
Popullit nuk i vihet veshi fare ndėrsa e Ardhmja ėshtė plot e pėrplot me m... kundėrmim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   Wed Dec 30, 2009 1:15 pm

Fjale te urta

Trimi i mirė ta ēan ballin!
Trimi i mirė me shoqe shumė!
Mos i shiko gunėn, shikoji kuletėn!
Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Burrit qė ėshtė burrė, nuk i shkrefet kurrė!
Ai qė tė rreh, ėshtė mė i fortė!
I jep dorėn, tė merr orėn!
Qyli ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet respektuar!
Shoku i mirė njihet nga lekėt!
Duaje atdhenė si miza halenė!
Qentė le tė lehin, ti futja vrapit!
Delja qė ndahet nga kopeja ėshtė individualiste!
Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion!
Nuk ėshtė rroba qė e bėn priftin, por ėshtė prifti qė bėn ēunat e lagjes!
Kalit tė falur nuk i shikohet dėshmia e penalitetit!
Nė rrezik e nė nevojė, seicili pėr hesap tė vetė!
Bukė e kripė e zemėr! Benz, RedBull dhe femėr!
Mos merr droge. Sna del per te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcaleta shqip, Barcaleta sexy , Barcaleta per te qesh etj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Poezit Me Te Bukura!!!-
Kėrce tek: