Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 Trimi i mirė ta ēan ballin!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ares
Ares
Ares


Male
Postime : 424
Age : 32
Vendodhja Vendodhja : Rugve
Anėtarėsuar : 04/10/2007

MesazhTitulli: Trimi i mirė ta ēan ballin!   Sun Jan 03, 2010 5:22 am

Trimi i mirė me shoqe shumė!
Mos i shiko gunėn, shikoji kuletėn!
Fshati qė duket, ka drita!
Fshati qė duket, s'do autobuz!
Duaje atdheun si Donika Skėndebeun!
Burrit sipas punės jepi hesapin* gruas sipas punės jepi trapin!
Burri qė ėshte burrė, bėn 1 litėr shurrė!
Burri qė ėshtė burrė, i var... *oqet nė mur, dhe i godet me gur!
Burrit qė ėshtė burrė, nuk i shkrefet kurrė!
Ai qė tė rreh, ėshtė mė i fortė!

____________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Trimi i mirė ta ēan ballin!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Humor-
Kėrce tek: