Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliKėrkoRegjistrohuidentifikimi


Share | 
 

 OLTA (Big Brother 2010)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ONUFRI
SuperAdmin
SuperAdmin
avatar

Male
Postime : 1579
Age : 34
Vendodhja Vendodhja : Berat
Emploi : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Loisirs : WwW.shqiperia.Forumotion.com
Anėtarėsuar : 12/11/2009

MesazhTitulli: OLTA (Big Brother 2010)   Sat Feb 06, 2010 10:25 pm

Mosha: 22 vjeē
Vendbanimi:
Tiranė
Vendlindja:
Tiranė
Arsimi:
I lartė, Biznes, “Universiteti Bujqėsor Kamėz”

Profesioni: Shitėse

Statusi civil:
Beqare

Thotė pėr veten:
“Jam kėmbėngulėse dhe gjėrat qė
nis dua t’i ēoj deri nė fund. Kam shumė vetėbesim dhe ambicie. Jam
dėgjuese e mirė, por dua edhe tė mė dėgjojnė. Veē bukurisė fizike,
vlerėsoj edhe atė shpirtėrore”.

Eksperiencat:
S’ka shumė eksperienca pune. Ėshtė
gjithnjė nė kėrkim tė njė pune ku tė mund ta gjejė veten. Momentalisht
ėshtė shitėse nė njė kompani telefonie celulare, por ėshtė thjesht
diēka e pėrkohshme.

Familja:
Pėrbėhet nga prindėrit dhe vėllai
Arjani, i cili ėshtė futbollist me ekipin e Partizanit. Me nėnėn ėshtė
mė e lidhur, kurse me babain e ndan njė mur, qė tanimė qė ėshtė bėrė
edhe mė i lartė, me hyrjen e saj nė Big Brother. Ka njė nip tė vogėl qė
e do shumė.

Interesa & hobi:
Pėlqen muzikėn, kėrcimin. Hobi ka sportet dhe shėtitjet nė natyrė me qenin e saj.

Marrėdhėniet me meshkujt:
Deri tani nuk ka
pasur asnjė histori tė rėndėsishme. Duke qenė natyrė shumė selektive,
edhe meshkujt i kėrkon tė pėrmbushin atė ēka ajo synon.

Hyn nė Big Brother…
Sepse ka qenė gjithmonė njė
dėshirė shumė e madhe, qė kur filloi edicioni i parė. Deri tani ka bėrė
gjithnjė atė qė ka dashur pėr veten dhe ky ėshtė maksimumi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.ShQiPeRiA.FoRuMoTiOn.CoM
 
OLTA (Big Brother 2010)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Lajme Nga Vendi edhe Bota :: Show Biz-
Kėrce tek: